درباره دکتر غلامرضا طباخیان

من، دکتر غلامرضا طباخیان فارغ‌التحصیل رشته دندانپزشکی در سال ۱۳۸۱ و رشته تخصصی پروتزهای دندانی و ایمپلنت در سال ۱۳۸۶ هستم. بیش از ۱۷ سال سابقه کاری در محیط‌های درمانی خصوصی (مطب و کلینیک) و محیط‌های درمانی دولتی و دانشگاهی دارم. از سال ۱۳۸۶ هیئت علمی دانشکده‌های دندانپزشکی دولتی و آزاد بوده‌ام.

کتاب بسیار تخصصی «مبانی درمان‌های پروتزی ایمپلنت» من در دو ویرایش چاپ شده و حدود دو هزار نسخه از آن به فروش رفته است. توجه کنید این کتاب کاملاً تخصصی است و چنین تیراژ و فروشی برای چنین کتاب کاملاً تخصصی در ایران بسیار کم نظیر یا حتی بی نظیر است.

بیش از ۱۲ سال است با دانشجویان و اساتید رشته‌های مختلف گروه پزشکی در دانشگاه و مراکز درمانی همکار بوده‌ام. مشکلات حرفه ای و فردی همکاران را به خوبی می شناسم. به محیط درمان کاملا آشنا هستم. هزاران بیمار را درمان کرده‌ام و می دانم بیماران چه می خواهند.

در عین حال در زمینه تجارت الکترونیک بسیار فعال بوده‌ام. یکی از نمونه‌های تخصصی آن سایتی برای ارائه آموزش‌های رایگان و همچنین فروش محصولات و دوره‌های آموزشی در زمینه پروتزهای دندانی و ایمپلنت برای دندانپزشکان بوده که در سال ۱۳۹۴ راه اندازی کردم به نام  irimplant.com که با وجود بسیار تخصصی بودن، دوره‌های آن فروش بسیار موفقی داشته است.

مدرک دکترای مدیریت کسب و کار (DBA) خودم را در سال ۱۳۹۷ گرفتم. همچنین از سال ۱۳۸۲ به طور مداوم و حرفه‌ای در بازار بورس ایران و حتی بازار جهانی ارز و سهام و دیگر بازارهای سرمایه‌گذاری (مسکن، طلا و…) فعال بوده‌ام و تجارب زیادی در این زمینه دارم.
دوره‌های متعددی از مطرح‌ترین اساتید مطرح در ایران و حتی بین المللی در زمینه سرمایه گذاری، مدیریت، آموزش، تجارت الکترونیک، فن بیان و موفقیت را گذرانده‌ام. من معجزه این موارد را دیده‌ام و از شما هم می‌خواهم با من همراه شوید تا شما هم آن را در زندگی خود حس کنید.


در حال حاضر بزرگترین مشکل بیشتر همکاران شاغل در گروه پزشکی (پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی و همچنین گروه‌های پیراپزشکی) در هر سطح علمی (عمومی، تخصصی و فوق تخصصی، PHD و …) را عدم آشنایی با مهارت‌هایی می‌دانم که می‌تواند زندگی آنها را متحول کند. من این مهارت‌ها را در سه دسته تقسیم می‌کنم و اعتقاد دارم هر فرد، در هر سطحی از فعالیت برای کسب موفقیتی کم نظیر در زندگی حرفه‌ای(شغلی)، فردی و همچنین دستیابی به جهش مالی باید آنها را حتی در حد متوسط بیاموزد و به کار ببندد:

۱- مهارت‌های ارتباطی موثر

۲- مهارت برندینگ و بازاریابی

۳- مهارت سرمایه گذاری


در فیلم زیر به شکل کامل تر لزوم کسب این مهارت‌ها (مهارت های ارتباط موثر، برندینگ وبازاریابی و سرمایه گذاری برای گروه پزشکی) را شرح داده‌ام:

سایت iramedacademy.com هم به این منظور راه اندازی شده است که بتواند آموزش‌ها و محصولاتی را به همکاران گروه پزشکی ارائه کند که با استفاده از آنها شاهد دستیابی به موفقیتی کم نظیر در زندگی فردی و حرفه‌ای خود باشند و در زمینه مالی به جهش‌های بسیار بزرگ دست پیدا کنند.

دانلود فیلم 28 دقیقه ای "پنج روش سرمایه گذاری کم ریسک برای گروه پزشکی"