سرمایه‌ گذاری هوشمندانه برای گروه پزشکی

سرمایه گذاری گروه پزشکی
مدیکال برندینگ
چکیده این مطلب

سرمایه گذاری گروه پزشکی کار کمتر، درآمد بیشتر؛ شعار خوبی است ولی آیا در عمل هم می‌توان آن را اجرا کرد؟ گروه پزشکی از نظر شرایط کاری، وضعیت ویژه‌ای دارند. زمان کاری زیاد همراه با استرس‌های کاری و وابسته به کار که حتی در ساعات استراحت، ذهن آنها را درگیر می‌کند و می‌تواند شاغلین در….

سرمایه گذاری گروه پزشکیکار کمتر، درآمد بیشتر؛ شعار خوبی است ولی آیا در عمل هم می‌توان آن را اجرا کرد؟

گروه پزشکی از نظر شرایط کاری، وضعیت ویژه‌ای دارند. زمان کاری زیاد همراه با استرس‌های کاری و وابسته به کار که حتی در ساعات استراحت، ذهن آنها را درگیر می‌کند و می‌تواند شاغلین در آن را دچار فرسایش روحی و جسمی کند. بسیاری از شاغلین در این گروه هستند که بعضا درآمدهای خوبی هم دارند ولی آرزو می‌کنند که بتوانند وقت آزاد بیشتری داشته و آن را صرف موارد موردعلاقه خود (تفریح، سرگرمی، گذراندن وقت بیشتر با خانواده و …) کنند و البته درآمد آنها کاهش نیابد.


این کار شدنی است به شرط آنکه:

۱- با استفاده از روش‌های برندینگ و بازاریابی نوع مراجعان و خدمات ارائه شده به آنان را به سمتی سوق دهند که مراجعانی کمتر اما خواستار دریافت درمان‌ها یا خدمات گرانتر، داشته باشند. (این کار برای تمام رشته‌های گروه پزشکی امکانپذیر نیست، بلکه رشته‌هایی که درمانهای انتخابی را به مراجعان خود ارائه می‌کنند، امکان انجام آن را دارند.)

۲- زمانی را به یادگیری انواع روش‌های سرمایه‌گذاری، اصول و تکنیک‌های آنها اختصاص دهند. این یادگیری و انجام سرمایه‌گذاری هوشمندانه گاهی می تواند در طول زمان میلیاردها میلیارد تومان ثروت بیشتر ایجاد کند. اصولا از بین گروه‌های مختلف سرمایه‌گذاری (بورس، طلا، ارز، مسکن و …) در هر زمان یکی از آنها سود آورتر است. در خود آن گروه هم انتخاب‌های مختلفی وجود دارد که بسته به ریسک پذیری فرد می تواند بازدهی بیشتری را با قبول ریسک زیادتر و یا بازدهی کمتری را به ازای پذیرش ریسک کمتر ایجاد کند.

توجه کنید اگر شما سرمایه اولیه‌ای معادل یک میلیارد تومان داشته باشید و روش معمول شما نگهداری پول در بانک باشد و با آموختن روش‌های سرمایه گذاری هوشمندانه فقط ۱۰ درصد (توجه کنید فقط ۱۰ درصد!) سود سالیانه‌ای که از سرمایه‌گذاری‌های خود به دست می‌آورید، را افزایش دهید در پایان ۱۰ سال سرمایه‌گذاری، ۷ میلیارد تومان!!! سود بیشتری نسبت به سپرده‌گذاری در بانک به دست خواهید آورد.

به طور مثال در سال ۱۳۹۷ بازدهی سرمایه‌گذاری های مختلف به صورت زیر بوده است: (توجه کنید میانگین سود بانکی ۲۰ درصد در سال است)

مدیکال برندینگ


حالا اگر فردی طبق سال ۹۷ می‌خواست مثلا در سال ۱۳۹۸ هم روی طلا (سکه) سرمایه‌گذاری کند بازدهی زیر را به دست می‌آورد:

مدیکال برندینگ


بنابراین یک فرد باید بتواند با آشنایی با روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری در هر زمان (والبته طبق درجه ریسک‌پذیری خود) بهترین بازدهی را به دست آورد.

به عنوان کسی که سال‌ها هم در حیطه پزشکی و هم در حیطه سرمایه‌گذاری فعال بوده‌ام، اطمینان می‌دهم در صورت یادگیری حیطه‌های مختلف سرمایه‌گذاری و تحلیل این حیطه‌ها می‌توانید بازدهی بسیار مناسبی را از سرمایه‌گذاری‌های خود به دست آورید که درآمدی بسیار بیشتر از درآمد شما در حیطه کاری پزشکی برایتان ایجاد کند و بدین ترتیب وقت آزاد زیادی برای پرداختن به امور مورد علاقه خود خواهید داشت.


برای آشنایی با انواع روش‌های سرمایه گذاری (بورس، طلا، ارز، مسکن و …) دوره ای جامع به نام «دوره تخصصی سرمایه گذاری و جهش مالی برای گروه پزشکی» آماده کرده ام که با کلیک روی تصویر زیر می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست آورید:


سرمایه گذاری پزشکان

مرتبط هایی که می پسندید

برندسازی پزشکی

بهترین روش مدیکال برندینگ برای گروه پزشکی

بازاریابی و برندسازی پزشکی

شما باید از طریق تولید و ارائه محتوای مناسب به مخاطبانتان نشان دهید دانش درمان مورد نظر را به...

سرمایه گذاری پزشکان

مزایای سرمایه گذاری در طلا برای گروه پزشکی

سرمایه گذاری گروه پزشکی

قبلا به بهترین روشهای سرمایه گذاری در ایران در مواقع پر ریسک اقتصادی (برای گروه پزشکی) اشاره کردم....

سرمایه‌گذاری پزشکان

چرا گروه پزشکی باید درآمد غیر فعال داشته باشد؟

سرمایه گذاری گروه پزشکی

درآمد شما خوب است؟ ممکن است کمی فکر کنید و پاسخ شما به این سوال مثبت یا منفی باشد....

دیدگاه کاربران

10 دیدگاه

 • سلام جناب دکتر، الان چی خوبه برا سرمایه گذاری؟ بورس ؟

  1. دکتر غلامرضا طباخیان

   با سلام، بسته به درجه ریسک پذیری شما دارد، بورس به علت اینکه پوشش تورم را به خوبی انجام می دهد و الان هم در شرایط تورمی هستیم می تواند انتخاب مناسبی باشد. ولی ریسک های مختلف سیستماتیک هم می تواند، سریع بر سرمایه شما تاثیر منفی بگذارد. بورس به شرط داشتن دانش تحلیل مناسب، پذیرش ریسک و شناختن ابزارهای مختلف انتخاب خوبی است. توجه کنید که بورس فقط یک ابزار ندارد و افراد با درجات مختلف ریسک پذیری می توانند در آن سرمایه گذاری کنند، در دوره ای که آماده کرده ام و به زودی در سایت قرار میگیرد، تمام روشهای سرمایه گذاری در بورس و خارج از بورس را با توجه به درجه ریسک پذیری افراد توضیح داده ام.

 • سلام دکتر طباخیان عزیز، ببخشید مزاحم شدم، لطفا هزینه دوره ونحوهثبت نام رو برام بفرستید مرسی

  1. دکتر غلامرضا طباخیان

   با سلام و احترام.
   دوره ها به صورت فیلم های آموزش غیر حضوری و روی دی وی دی است. در حال آماده سازی نهایی هستند و دو تا سه هفته دیگر در سایت قرار می‌گیرند.

 • سلام دکتر جان روصندوق طلا میخواهم سرمایه گذاری کنم ولی آشنایی چندانی باهاشون ندارم میشه راهنمایی بفرمایید

  1. دکتر غلامرضا طباخیان

   سلام. صندوقهای طلا گزینه های بسیار جذابی برای سرمایه گذاری هستند. دقیقا مثل بقیه صندوقهای سرمایه گذاری مشترک قابل معاملع در بورس (ETF) معامله می‌شوند. آنلاین هم معامله میشوند. فقط زمان معاملاتی آنها به جای صبح، از ساعت یک بعد از ظهر است. دوره ای آموزشی به زودی در سایت قرار می‌گیرد که به صورت جامع به تمام روشهای سرمایه گذاری و جزییات آن می پردازد.

 • سلام جناب دکتر، لطفا در مورد سرمایه های کم مثل ۱۰۰ یا ۲۰۰ میلیون تومان هم راهکار مناسبی برای سرمایه گذاری پیشنهاد میکنید. در ضمن آیا خرید مطب در حال حاضر می تواند گزینه مناسبی باشد؟

  1. دکتر غلامرضا طباخیان

   با سلام. به طور کلی سرمایه گذاری به غیر از مقدار سرمایه بستگی به درجه ریسک پذیری هم دارد. توصیه می کنم مقالات بخش سرمایه گذاری سایت و همچنین فیلم ۵ روش سرمایه گذاری کم ریسک در صفحه اصلی سایت را ببینید، دید خوبی به شما می دهد. اگر قصد سرمایه گذاری جدی دارید، تهیه دوره تخصصی سرمایه گذاری و جهش مالی برای گروه پزشکی را به شما توصیه می کنم. دید شما به سرمایه گذاری را به کلی تغییر داده و حرفه ای می کند. در مورد خرید مطب اگر برای کار می خواهید و می خواهید در آن مشغول شوید، بله توصیه می کنم. اگر برای سرمایه گذاری می خواهید مطب بخرید به نظرم گزینه های بهتری وجود دارد.

 • سلام آقای دکتر
  آیا با خرید دوره تخصص سرمایه گذاری و جهش مالی ، در خرید و فروش سهام بورس و صندوق های سرمایه گذاری مهارت پیدا میکنیم یا خیر؟

  1. با سلام. مهارت با مطالعه مستمر و تجربه کردن به دست می آید. همانطور که بسیاری از افراد حرفه ای و واقعا استاد در بورس که من می شناسم و مثلا بیست سال است حرفه ای کار می کنند ادعای داشتن مهارت ندارند. ولی این دوره سرمایه گذاری و جهش مالی چون هم مطالب آموزشی و هم تجربیات زیادی را انتقال می دهد، برای افراد بسیار مفید و کمک کننده خواهد بود و آنها توانایی خوبی به دست خواهند آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

دانلود فیلم 28 دقیقه ای "پنج روش سرمایه گذاری کم ریسک برای گروه پزشکی"