سه مهارت کلیدی برای موفقیت حرفه‌ای و جهش مالی گروه پزشکی


حضور در مشاغل گروه پزشکی (پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی و گروه‌های پیراپزشکی)، در هر سطحی (عمومی، تخصصی، فوق تخصصی، PHD و …) الزاما به معنای موفق بودن فرد در حیطه کاری خود، کسب درآمد عالی و حتی موفقیت در روابط فردی و اجتماعی نیست. اصولا برای موفق بودن در حیطه پزشکی مانند هر حرفه دیگری نیاز به یکسری از دانش‌ها خارج از حیطه علم تخصصی گروه پزشکی است.

این مساله به خصوص با افزایش تصاعدی شاغلین در این گروه و افزایش فشارهای اقتصادی اهمیت بسیار بیشتری پیدا می‌کند. شاید در گذشته و به علت کم تعداد بودن رقبا و با داشتن فقط دانش و مهارت به سرعت فرد مطرح می‌شد و بیماران زیاد و درآمد بالایی پیدا می‌کرد ولی امروزه اوضاع تغییر کرده است و برای موفقیت باید خود را با شرایط جدید وفق داد.

با بررسی افراد فوق موفق در دنیا می توان کسب دانش و بینش در سه مهارت را برای کسب حداکثر موفقیت در هر حیطه‌ای و از جمله گروه پزشکی ضروری و اجتناب ناپذیر دانست و شما هم برای اینکه بتوانید چند گام از دیگر همکارانتان پیش بیفتید باید این مهارت‌ها را فرا بگیرید:

۱- مهارت‌های ارتباط موثر:

به مفهوم توانایی برقراری ارتباط تاثیر گذار با همکاران، پرسنل و بیماران از طریق داشتن بیان مناسب، زبان بدن صحیح، رفتار و پوشش شایسته هر موقعیت. همچنین کسب اعتماد به نفس و دوری از خجولی برای پیشرفت عالی و مطرح کردن خود در موقعیتها و شرایط مختلف و….

۲- برندسازی و بازاریابی:

ساخت یک برند قوی که بتواند بیماران و گروه هدف را به طرف شما جلب کند. این کار از طریق روشهای دیجیتال (شبکه های اجتماعی مجازی، سایت و…) و غیر دیجیتال که هدف آن تاثیرگذاری بر جامعه هدف و جذب آنان به خدمات شما است، انجام می‌شود. همچنین باید روش‌های ایجاد حس خوب در بیماران موقع مراجعه به مطب، درمانگاه یا بیمارستان شما و بهره گیری از خدماتتان را بیاموزید. این کار آنها را تبدیل به افرادی می‌کند که به صورت رایگان برای شما بازاریابی و تبلیغ می‌کنند!

 ۳- سرمایه ‌گذاری و افزایش درآمدهای جانبی:

اگر می‌خواهید به ثروت زیادی برسید و در عین حال تمام وقت و آرامش خود را فدای کسب درآمد نکنید باید یاد بگیرید که درآمدهای کسب شده از حیطه پزشکی را به طور صحیح سرمایه‌گذاری کنید. با این کار بعد از چند سال از وابستگی به درآمد مستقیم حیطه پزشکی رها می‌شوید. در این صورت زمانی می‌رسد که درآمد شما از سرمایه گذاری هایتان از درآمد حیطه پزشکی بیشتر خواهد شد. بدین ترتیب زمان زیادی از شما آزاد می‌شود که می‌توانید به تفریحات و علایق جانبی خود بدون نگرانی از درآمدتان بپردازید. همچنین پشتوانه مالی مناسبی برایتان فراهم می‌شود و آزادی زمانی و کاری بیشتری به دست می‌آورید.

فیلم زیر توضیحات دکتر غلامرضا طباخیان در مورد این سه مهارت است که می‌تواند زندگی فردی، حرفه‌ای و درآمد شما را دچار تحول و جهش بسیار بزرگی کند:

ویدئوهای مرتبط

برندینگ و بازاریابی

معرفی “دوره تخصصی برندینگ و بازاریابی برای گروه پزشکی»

636 بازدید

مشاهده
دکتر غلامرضا طباخیان

معرفی «دوره تخصصی سرمایه گذاری و جهش مالی برای گروه پزشکی»

760 بازدید

مشاهده
سرمایه گذاری پزشکان در طلا

نکاتی در مورد سرمایه گذاری در طلا

360 بازدید

مشاهده
دیدگاه کاربران

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

دانلود فیلم 28 دقیقه ای "پنج روش سرمایه گذاری کم ریسک برای گروه پزشکی"