معرفی «دوره تخصصی سرمایه گذاری و جهش مالی برای گروه پزشکی»

سرمایه گذاری پزشکان

اگر شما به عنوان عضوی از جامعه بزرگ گروه پزشکی بخواهید در زمینه مالی موفق باشید و ثروتمند شوید، نمی‌توانید فقط از طریق کار کردن به آن دست پیدا کنید. توجه داشته باشید منظور از ثروتمند شدن در اینجا پول‌های کم نیست. منظور این است که شما (به عنوان یک پزشک یا دندانپزشک عمومی یا متخصص، داروساز، دامپزشک و یا یک پیراپزشک) بتوانید در هر لحظه، به هر مقدار و به هر شکل پول خرج کنید، هر آنچه خواستید بخرید (لوکس‌ترین و گرانقیمت ترین خانه‌ها، آخرین مدل هر ماشین و …) و به هر کجا و در هر زمانی که دوست داشتید؛ سفر کنید. در حالی که کار کردن شما هم فقط به مقداری و در زمان‌هایی باشد که احساس راحتی کامل می‌کنید. یکی از بزرگ‌ترین ثروتمندان دنیا می‌گوید: «شما به دو طریق ثروتمند خواهید شد یا افرادی برای شما کار کنند یا پولتان برای شما کار کند».

توجه کنید اگر فقط بخواهید با کار کردن درآمد کسب کنید پولدار می‌شوید ولی ثروتمند نه!

از طرف دیگر ممکن است بخواهید مهاجرت کنید و در آنجا ممکن است تا چند سال درآمد مناسبی نداشته باشید یا حتی آنجا امکان کسب درآمد به اندازه ایران را نداشته باشید، پس باید سرمایه گذاری مناسبی کرده باشید که به خوبی شما را تأمین کند. یا توجه دارید که شما تا هر سنی نمی‌توانید با نیروی جوانی کار کنید، در حالی که رشته‌های گروه پزشکی (چه در سطح فوق تخصصی و تخصصی و چه دکتری عمومی و …) به دلیل برخورد با بیمار به شدت فرسایش روحی و جسمی ایجاد می‌کند و به همین دلیل لازم است سرمایه‌گذاری‌هایی را انجام بدهید که بتوانید در درازمدت و مواقعی که امکان یا توانایی کار کردن برای شما وجود ندارد درآمد بسیار خوبی داشته باشید تا هم اطمینان خاطر برای شما به وجود آورد و هم بتواند برای شما تأمین مالی گسترده‌ای را انجام دهد تا در آن موقع راحت به استراحت و تفریحات خود بپردازید.

 امروزه و با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی جامعه و محدودیت‌هایی که برسر راه افراد به خصوص در گروه پزشکی وجود دارد و سخت‌تر شدن روز به روز قوانین مالیاتی بهترین راه برای ثروتمند شدن سرمایه‌گذاری است. فیلم زیر به معرفی «دوره تخصصی سرمایه گذاری و جهش مالی برای گروه پزشکی» توسط طراح و استاد دوره، دکتر غلامرضا طباخیان می‌پردازد:

ویدئوهای مرتبط

دکتر غلامرضا طباخیان

سه مهارت کلیدی برای موفقیت حرفه‌ای و جهش مالی گروه پزشکی

795 بازدید

مشاهده
درآمد غیر فعال

درآمد فعال یا درآمد غیر فعال برای گروه پزشکی؟

205 بازدید

مشاهده
سرمایه گذاری پزشکان در طلا

نکاتی در مورد سرمایه گذاری در طلا

360 بازدید

مشاهده
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

دانلود فیلم 28 دقیقه ای "پنج روش سرمایه گذاری کم ریسک برای گروه پزشکی"