معرفی “دوره تخصصی برندینگ و بازاریابی برای گروه پزشکی»

برندسازی پزشکی (برندینگ پزشکی)


در شرایطی هستیم که رقابت در تمام حیطه های گروه پزشکی (پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی و رشته‌های پیراپزشکی) به شدت افزایش یافته است.
همچنین به دلیل کثرت فارغ التحصیلان و شرائط اقتصادی، جذب بیمار و کسب درآمد بسیار سخت تر از سالیان قبل شده است. در این وضعیت داشتن دانش مربوط به زمینه شغلی به تنهایی نمی‌تواند افراد شاغل در گروه پزشکی را در کار خود موفق کند. تبلیغات گسترده، دیجیتال مارکتینگ و صدها روش دیگر همگی برای تنگتر کردن عرصه رقابت بین کسب و کارها طراحی شده اند و تنها کسانی برنده این کارزار خواهند شد که روش‌های اصولی را در پیش بگیرند.

اگر افراد شاغل در گروه پزشکی نتوانند خود را به جامعه هدف معرفی کرده و در عین حال از دیگر همکاران خود متمایز کنند، باید فکر درآمد عالی را از سر خود بیرون کنند. شناساندن خود به مخاطبان (بیماران) و متمایز کردن خود از دیگر همکاران و از طریق آن جذب بیماران مناسب توسط فرآیند «برندینگ و بازاریابی» انجام می‌گیرد. آگاهی از دانش برندینگ و بازاریابی شما را چند گام از دیگر همکاران جلو می‌اندازد و دریچه ای از درآمد بالا را برایتان می‌گشاید.

به همین دلیل دوره‌ای با عنوان «دوره تخصصی برندینگ و بازاریابی برای گروه پزشکی» آماده شده است، که آموزش‌های آن توسط دکتر غلامرضا طباخیان ارائه می‌شود. فیلم معرفی دوره را در زیر مشاهده نمایید:

ویدئوهای مرتبط

درآمد غیر فعال

درآمد فعال یا درآمد غیر فعال برای گروه پزشکی؟

816 بازدید

مشاهده
برندسازی فردی پزشک

اشتباه بزرگ بسیاری از پزشکان چیست؟

708 بازدید

مشاهده
سرمایه گذاری پزشکان در طلا

نکاتی در مورد سرمایه گذاری در طلا

1020 بازدید

مشاهده
دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

دانلود فیلم 28 دقیقه ای "پنج روش سرمایه گذاری کم ریسک برای گروه پزشکی"