بگذارید پولتان برایتان کار کند!

سرمایه گذاری گروه پزشکی
چکیده این مطلب

به جای اینکه وقت زیادی را درگیر مطب، دفتر یا بیمارستان باشید (که گاهی بیشتر از کشش جسمی و روحی شما است)، فقط آن مقداری کار کنید که با انرژی تمام بتوانید خدمات خود را ارائه دهید. بگذارید به جای وقت و جسمتان، پول شما برایتان کار کند!

سرمایه گذاری پزشکان

یکی از ویژگی های افراد فوق ثروتمند این است که به جای اینکه جسمشان برای آنها کار کند پولشان برای آنها کار می کند. برنامه ریزی شما باید به صورتی باشد که بعد از مدتی کارکردن بتوانید زمان و مقدار کار کردن خودتان را با توجه به شرایط روحی، جسمی و خانوادگی خود تنظیم کنید. قرار نیست که شما همه عمر از صبح تا شب برای رسیدن به ثروت ایده آل خود مشغول به کار باشید. به قول یکی از ثروتمندان معروف جهان، برای اینکه شما ثروتمند شوید لازم است که یا افرادی برای شما کار کنند یا ثروت شما برایتان کار کند. اگر بخواهید که فقط با کار کردن خود کسب ثروت کنید هیچ گاه به ثروت ایده‌آل نخواهید رسید و تا آخر عمر ناچارید صبح تا شب کار کنید.

توصیه من این است که همزمان با انجام کار حرفه ای خود  روش صحیح سرمایه گذاری را نیز فرا بگیرید. افرادی را می شناسم که از طریق سرمایه‌گذاری خود در طی چندین سال به به جایی رسیده اند که می توانند از سرمایه گذاری خود درآمد ماهیانه ای بیشتر از یک پزشک معروف داشته باشند و هم اینک از وقت خود برای انجام ورزش، تفریح، مسافرت و گذراندن زمان با دوستان و خانواده و لذت بردن از زندگی استفاده می کنند.

قرار نیست شما تمامی وقت خود را صرف سرمایه‌گذاری کنید اما لازم است که به تکنیک های سرمایه گذاری در زمینه های در دسترس در کشورمان تسلط داشته باشید. لازم نیست که شما تمام پول خود را در جایی سرمایه‌گذاری کنید که مدت‌ها خواب پول داشته باشد. توجه کنید سرمایه گذاری فقط گذاشتن پول در بانک، خرید یک زمین یا آپارتمان و امثال آنها نیست (کاری که بیشتر افراد شاغل در حرفه های گروه پزشکی در ایران انجام می دهند). شما باید بتوانید با توجه به شرایط اقتصادی بهترین استفاده را از پول خود داشته باشید.

به موقع وارد هر کدام از زمینه های سرمایه گذاری شوید، حداکثر سود را به دست آورید و به موقع خارج شوید تا نه تنها ارزش پول شما با توجه به تورم حفظ شود بلکه بتوانید به سودی چند برابر سرمایه گذاری های معمول دست پیدا کنید. در این سایت ما بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری را  به شما آموزش خواهیم داد.

 

اصولا در ایران سرمایه‌گذاری در زمینه‌های زیر می تواند انجام شود:

۱- سرمایه گذاری در بخش مسکن: نه اینکه فقط زمین یا آپارتمانی بخرید چهار، پنج یا حتی ده سال نگه دارید سپس آن را بفروشید. این روش منسوخ شده است. شما بایستی به موقع بخرید، به موقع بفروشید و در عرض یک تا یک و نیم سال حداکثر بازدهی را بگیرید و بعد به موقع وارد زمینه سرمایه گذاری دیگری شوید.

۲- سرمایه‌گذاری در ارز: نه اینکه فقط ارز بخرید و در پیش خود نگه دارید. البته یکی از راه ها خرید مقدار زیادی ارز به صورت اسکناس و نگهداری آن است که بدیهی است مشکلاتی از لحاظ امنیتی و همچنین منع قانونی خواهد داشت. روش‌های بهتری را در آینده برای سرمایه گذاری در ارز برای شما بیان خواهیم کرد.

۳- سرمایه گذاری در طلا: یکی از بهترین سرمایه گذاری های شما سرمایه گذاری در طلا خواهد بود. سرمایه گذاری در طلا کاری بسیار هوشمندانه، بسیار سخت و بسیار آسان است!!! جمله ای متناقض بود اما واقعیت داشت توجه کنید که غیر از خرید فیزیکی طلا، راه های بسیار بهتری برای سرمایه گذاری در طلا وجود دارد که آن ها را به شما آموزش خواهیم داد و که با دانستن آنها سرمایه گذاری در طلا برای شما کاری آسان، لذت بخش و فوق العاده پربازده خواهد بود، در غیر اینصورت تبدیل به کاری سخت، استرس آور و حتی با زیان زیاد می شود.

۴- سرمایه گذاری در بورس: مانند سرمایه گذاری در طلا، سرمایه گذاری در بورس هم می تواند کاری بسیار سخت، استرس آور و در عین حال گاهی با ضرر های هنگفت همراه باشد اما با رعایت اصولی که در مورد آن به شما آموزش خواهیم داد می توانید بورس را به محلی مناسب برای سرمایه گذاری و در عین حال اطمینان بخش با بازدهی بیشتر از آنچه در مورد آن فکر می کنید، تبدیل کنید.

سرمایه گذاری در بورس فقط شامل خرید سهام نیست. ابزارها و روش‌های سرمایه‌گذاری بسیار بسیار متنوعی در بورس ایران وجود دارد که می تواند شما را به یک بازده خیره کننده و بسیار سود آور با قبول کمی ریسک برساند. در عین حال اگر روحیه ای ریسک‌پذیر ندارید می توانید در بخش هایی از بورس سرمایه گذاری کنید که ریسک آن حتی از سپرده های بانکی کمتر! و بازدهی آن از چنین سپرده هایی بیشتر خواهد بود.

۵- قرار دادن پول و سرمایه خود در بانک

۶- سرمایه گذاری در بیمه های عمر: یکی از روش های مناسب که حتما بخشی از ثروت شما باید درگیر آن باشد.

اما مطلب مهمی که در اینجا باید به شما بگویم این است که سرمایه گذاری مانند هر کاری اصولی دارد که در صورت دانستن آنها زندگی مالی شما را کاملا دگرگون و رویایی خواهد کرد.

به جای اینکه وقت زیادی را درگیر مطب، دفتر یا بیمارستان باشید (که گاهی بیشتر از کشش جسمی و روحی شما است)، فقط آن مقداری کار کنید که با انرژی تمام بتوانید خدمات خود را ارائه دهید. بگذارید به جای وقت و جسمتان، پول شما برایتان کار کند!مشاهده مقاله زیر در مورد درآمد فعال و درآمد غیرفعال برایتان کمک کننده خواهد بود:برای آشنایی با انواع روش‌های سرمایه گذاری گروه پزشکی (بورس، طلا، ارز، مسکن و …) دوره ای جامع به نام «دوره تخصصی سرمایه گذاری و جهش مالی برای گروه پزشکی» آماده کرده ام که با کلیک روی تصویر زیر می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست آورید:


سرمایه گذاری پزشکان

نویسنده: دکتر غلامرضا طباخیان

پنجشنبه 8 فروردین 98

مرتبط هایی که می پسندید

پزشک موفق

بهترین روشهای سرمایه گذاری پزشکان در ایران در مواقع پر ریسک اقتصادی

سرمایه گذاری گروه پزشکی

در مقاله «سرمایه‌ گذاری هوشمندانه برای گروه پزشکی» گفتم که بسته به شرائط باید نوع سرمایه گذاری خود را...

زبان بدن مهارت های ارتباطی گروه پزشکی مدیریت مطب

اهمیت «زبان بدن» برای گروه پزشکی

مهارت‌های ارتباطی گروه پزشکی

افراد شاغل در گروه‌های پزشکی و پیراپزشکی در هر رده و تخصصی ارتباطات گسترده‌ای دارند که برای موفقیت و...

maskan pezeshkan

مزایا و معایب سرمایه گذاری در مسکن برای گروه پزشکی

سرمایه گذاری گروه پزشکی

بسیاری از همکاران در گروه پزشکی سرمایه مازاد خود را به سرمایه گذاری در مسکن اختصاص می‌دهند. این سرمایه...

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

دانلود فیلم 28 دقیقه ای "پنج روش سرمایه گذاری کم ریسک برای گروه پزشکی"